Vtipy

10. září 2010 v 19:42 | Sarah/ Šaras |  Texty
Miluju smích.. Miluju humor... Miluju černej humor... Miluju škodolibost...
*devil*

Cukrovka
Přijdou pocestní k bačovi na farmu a ptají se ho, jestli jim poskytne nocleh. Bača odpoví, že rád... Přijde noc, všichni spí, jen jeden z pocestných ne a ne usnout.  A najednou si všimne, že cosi kape ze stropu, neodolá a ochutná to.. Hmm, je to dobré a sladké! Tak mlsá celou noc. Ráno mu to nedá a zeptá ce bači, co že to má na půdě, že mu něco kape ze stropu a bača odpoví "No, moje stará chcípla na cukrovku, tak jsem jí hodil na půdu..."
Svátky
Leží chlap na nudapláži... Leží na přiše. Na jedný půlce má napsaný "Vánoce" a na druhý "Velikonoce". Jde kolem jiný chlap, odlišné orientace: "Máte volno mezi svátky?"
Rozdíly
Víte, jaký je rozdíl mezi černým, morbidním a brutálním humorem? Černý humor je deset dětí v jedné popelnici. Morbidní je jedno dítě v deseti popelnicích, a brutální? To je deset popelnic v jednom dítěti.
AIDS
Mladá dívka jde sama parkem. Najednou na ní vyskočí muž a zatáhne ji do křoví. Dívka neví, jak se má bránit  a takji napadne, že když zakřičí "Pozor, jsem nakažená AIDS!", násilník ji nechá být. Ale on jedn odpoví "To je v klidu, já taky..."
Kašel
"Paní, to dítě je vaše?" "Ano." "Proboha, tak ho zvedněte z toho ledu, vždyť vám nastydne!" "Klídek, už tam je tři dny a ještě ani nezakašlalo."

>>Teďka momentálně si nevzpomínám na žádný další... Snad vám tahle trocha pomůže zahnat každodenní chmury :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama