Gloomy sunday

24. října 2010 v 9:43 | Sarah/ Šaras |  Můj deník
Víte že mě štvete?
Nikdo sem nechodí :(
A já bych si přitom přála komentáře a SBčka a nový lidi a pochvaly...
A udělám novej design... Ale nevim, co na něm bude... Zatím mám pár tipů (Diskokoule, Marilyn Manson, nějakej depkařskej obrázek, fantasy, bicí...) ale ještě si nejsem jistá ani barvama. Ale myslím, že by dobře vypadala třeba bílá a oranžová nebo zkusit nějaký pastelový barvy... Možná modrou s fialovou... No, ještě uvidim...( Na toho Mansona pochopitelně černo-červená nebo červeno-černá)
Brácha dneska odjíždí za prací do Kopřivnice. (Od TU do Kopru je to asi 400 kiláků...) Já vím, že bych měla bejt šťastná, ale nejsem... Včera jsem brečela jako malý dítě... A pořád dokola poslouchala Boulevard of broken dreams od GD... To je naše písnička... Bude se mi po něm stejskat. Před půl hodinou tady ještě byl, ale teď... Už je pryč... A já se bojím, že se něco stane, dopravní nehoda, nějaká blbá náhoda... Je to příšerný...  Gloomy sunday znamená ponurá neděle... No řekněte, nevystihuje to to? Je to písnička... Četla jsem oní... Hodně lidí, který si ji poslechli pak měli deprese... Já už se k tomu poslechu odhodlávám asi půl roku. (Vždycky jsem na to zapomněla když jsem byla na youtube..)
Naši nejsou doma. Takže se půjdu teď vykoupat a pak udělat nějaký věci do školy+ se postarat o psy... Pak budu zase tady a přidám nějaký články+ udělám dess...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama