Matematika a úvaha o kreténech

19. listopadu 2010 v 14:40 | Šaras |  Můj deník
Konečně je pátek! ^^
Každý pátek máme poslední hodinu matematiku. Jak je vám asi jasné, nikdo nedává pozor, protože je přeci pátek poslední hodina a všichni uslintaně pozorují hodiny, jejichž ručičky se velmi pomalým tempem plouží ke druhé hodině. Ani já nejsem výjimkou. Tedy pokud sedím s Tisarou, většinou spíš dávám pozor, abych se vyhýbala náletům papírových koulí a když se na mě náhodou učitelka podívá, dávám pozor na to, abych dělala, že něco dělám (co nejdůvěryhodněji...) JENŽE! Tis dneska nebyla ve škole, takže si vedle mě sedl kluk, kterého považuji za jednoho ze svých nejlepších přátel- Tom. Vedli jsme spolu vskutku zajímavou úvahu.

Tom: "Co že to děláme?"
Já: "To s těma dělníkama... Za kolik hodin to spolu udělaj společně." (Ano, tahle věta zní skutečně dvojsmyslně...)
Tom: "Jeden dělník na druhou... Jeden dělník na druhýho dělníka.." *Zatváří se jako debil-tak se tváří velmi často- a položí si hlavu na můj sešit* "Hele, víš, že když někomu řekneš, že je kretén na druhou, tak je to vlastně pořád jeden kretén? Protože kretén krát kretén je kretén..."
Já: "No, ale vem si, že chlap má spermie- pokud není vykastrovanej nebo nezažil Černobyl- a každá ta spermie je jakoby malej člověk. Takže vy chlapi jste kreténi na entou."
Tom: "No, ale ženská má zase ty vaječníky, takže ona je taky kretén..." (Asi by se mělo říct spíš "vajíčka" ale to jsem v tu chvíli nějak neřešila.)
Já: "To sice jo, ale pořád je menší kretén než chlap."
Potom zazvonilo, všichni se vyvalili ze dveří a naše úvaha ohledně kreténů zůstala nedořešená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Hii Tenshin Hii Tenshin | E-mail | Web | 20. listopadu 2010 v 16:44 | Reagovat

STOP FEMINISM! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama