Dávám o sobě vědět- nejsem mrtvá

1. ledna 2011 v 15:53 | Šaras |  Můj deník
Zív
Opožděně přeji šťastný Nový rok.
Rachejtle mi zadnici nerozrazila, nikdo mě nezašlapal- i když se jim to málem povedlo- a ani jsem nebyla odchycena policajty. Špatné, ač pravdivé vysvětlení mého motání bylo to, že jsem měla máminy boty s klouzavou podrážkou. Dostala jsem novoroční pusy (myslím, že jsem objala a opusovala asi 6 chlapů, co k nám pravidelně chodí na koledu- nezasloužili si to!) a byla jsem ráda, že můj Silvestr dopadl tak, jak dopadl.
Zítra mi je 15. Konečně! Těším se na ten okamžik i když vím, že dostanu maximálně dort či tak něco. Těším se, protože vím, že ve chvíli, kdy hodiny odbijí osmou hodinu večerní, se ve mně něco zlomí a najednou budu zodpovědnější. Nebo v to aspoň doufám.
Uvažovala jsem o středních školách. Napadla mě Divadelní fakulta v Praze. Divadlo mě baví, hrozně moc mě baví. Ale myslím, že bych nesložila talentové zkoušky. Nebo spíš máma si to myslí. Řekla mi, že bych se musela pořádně připravovat, byla bych tam jako jeden z mála amatérů. "Byla bych připravená, kdyby s náma ten učitel něco dělal! Furt jen mektá, že se musíme líp poznat, ale jak se máme líp poznat, když nás tam chodí 8 a skoro vždycky někdo chybí?!" Vzlykla jsem si. Došlo mi, že já na takovou prestižní kšolu prostě nemám. Nebo možná...? Možná, možná, že to jednou zkusím zkusit.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se, kolik chloupků se nachází v tvém nose!

KLIK!

Komentáře

1 Terry Terry | 1. ledna 2011 v 15:57 | Reagovat

Jak jsem říkala ráno, za zkoušku nic nedáš ;) Nic neztratíš, jen získáš ;P
Mimochodem ( aby se neřeklo :D ) děkuju za Silvestr ;)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama