Sex :P

21. února 2011 v 15:03 | Šaras |  Moje kecy
Whuá!
Původně jsem chtěla napsat článek o tom, jak jsem naštvaná na vzdělání učitelů na gymplu, ale to asi napíšu až jako druhé, protože jsem zjistila, že téma tohoto týdne je SEX! :D
Už jsem oželela téma týdne yaoi, takže si to musím vynahradit tímhle... To bude úplně fylozofickej článek do bravíčka :D (Najednou se mi hrozně chce psát nespisovně, takže sorry :P)

Láska je požitek,
ale sex slast,
chlapi jsou dobytek (sorry Dejve a další :D)
ať žije chlast!

*Najednou neví co má psát* *Červená se* No, bojím se, že si to přečte nějaká třináctka a pak mě její matka bude nahánět kvůli nějakému poškození mravů nebo tak něčemu... Táákže, pokud Ti ještě nebylo čtrnáct, tak okamžitě odtáhni! (Touhle větou jsem tomu jistě pomohla, zakázaný ovoce chutná nejlíp, což?)

Sex... Co to vlastně je, sex? Pro někoho to je zpestření vztahu, pro někoho denní chleba, pro někoho něco odporného, pro někoho něco, bez čeho nevydrží...
Hodně dětí se baví o sexu aniž by věděly, o čem se vlastně baví. Jo, jasně, byla jsem taky taková... Skoro každý byl takový, ale pravda je, že když na to mělo přijít, dost lidí se stáhlo zpátky, nebo aspoň já ano. Důvod? Strach. Všichni mi říkali, jak moc to poprvé bolí a já jim věřila. Pravdou je, že když jste sněkým, koho opravdu milujete, s někým, kdo miluje vás... Tak to není zas tak hrozné.
Sex není důležitý, teda pokud tím nemyslím rozmnožování, to do jisté míry důležité je. (I když nevím, jestli byl zrovna správný krok, když se rozmnožili moji rodiče a vznikla jsem tak já s bratrem... My dva budeme jistá zkáza světa, na to můžete vzít jed!) 
Myslím, že je hloupé, když někdo příjde o panenství/ panictví ještě před čtrnáctým rokem. Protože už nikdy nebudete dítětem.
*S šíleně věděckým xichtem vypíná počítač a uhání na dramaťák)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bea-Mall Bea-Mall | 21. února 2011 v 15:44 | Reagovat

Hurrá! Hurráááá!
Konečně mezi růžowoučkým jucháním a ucháním normální názor! :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama