Čajovna- 0. díl

4. března 2011 v 22:18 | Šaras |  Moje nepovedená tvorba
Umha...
Rozhodla jsem se, že (zas jednou :D) začnu psát povídku- kapitolovku. Odhaduju, že mě to stejně v půlce přestane bavit, ale aspoń začnu, o prázkách budu dřepět na zadku a nic nedělat, tak se aspoň zabavim....

V 0. díle bych vás chtěla trochu obeznámit s dějem povídky a s hlavníma postavama. Tákže: Paní Laura Froomová, který je 37 let se spolu se svym přitelem Billem Smithem, kterýmu je 40 a svýma dvěma dcerama Stellou a Natashou (dvojčata, oběma 16) přistěhujou do menšího města do velkýho baráku s obrovskou zahradou. V jedný z místností, která by byla pravděpodobně nevyužitá (Stella si tam chtěla udělat relaxující místnost plnou vonných tyčinek a Tasha zkušebnu své hudební kapely, ve které zpívá a hraje - zatím- jen ona sama.) rozhodne Laura udělat čajovnu, protože ve městě žádná jiná není a dům je na dobrým místě, ani ne v moc frekventovaný nebo naopak zapadlý části města a taky by si tím mohla trochu přivydělávat (Ne, že by neměla peněz nadbytek, když začala chodit s Billem.)
Postavy: (V povídkách budu psát spisovně, prostě mě to nutí.. Děj neberu jako součást povídky :D)
*Stella:
Hippiesačka. Má ráda přírodu a miluje zvířata. Ze zvířat nejvíc kočky, hlavně svého zrzavého kocoura, který se jmenuje Lapíc- Stella se pokoušela nějak složit do sebe "peace" a "love". Má hnědé oči a světle hnědé vlasy, které jsou hodně zvlněné. Ráda chodí se svými kamarády ven (teď si ovšem bude muset hledat nové), plete náramky, vyrábí si šperky, hraje na kytaru a zpívá. Na všechno má odpověď- okoukala to od své o dvě minuty starší sestry- je hodná a obětavá, zranitelná. Má smysl pro humor a je hodně kamarádská a otevřená, taky citlivá. Poslouchá hlavně písničky, které poslouchají lidé jako ona. Ve škole jí jde nejlépe angličtina, matematika, biologie a zeměpis. Její nejoblíbenější barva je: červená, zelená, žlutá a oranžová.
*Natasha:
Gotičko- metalistka (Či tak něco, rozhodně ale není emo!) Stejně jako Stella má ráda přírodu i zvířata. Zatímco Stella má jen Lapíce, ona má ve svém novém obrovském pokoji doslova zvěřinec. Má černého kocoura a bílou kočku. Kocour se jmenuje devil a kočka angel. Má psa, huskyho s různobarevnýma očima, má ho skvěle vycvičeného. Jmenuje se Loki. Natasha také chová rybičky a má velkou klec se čtyřmi potkany (potkanicemi). Má modré oči a tmavě hnědé vlasy obarvené na černo s fialovými melíry. Nejradši hraje na bicí nebo kytaru a zpívá. Je uzavřenější než Stella, ale ne úplně nepřístupná. Také má ráda své kamarády, ale narozdíl od své sestry se obklopuje jen pár nejvěrnějšími. Baví ji kreslit a malovat, psát básně a číst si. Je snílek. Ráda si vyrábí a vylepšuje oblečení nebo ho vylepšuje Stelle. Ta jí za to dělá šperky. Má piercing ve rtu a v pupíku. Plánuje tetování na lopatku. Jde jí chemie, čeština, angličtina a dějepis. Nenávidí barbíny a namyšlené lidi. Je ulítlá na kluky, ale je spíš na vážnější vztahy. Polsouchá hlavně rock, hard rock a metal. Nejradši má černou, fialovou, červenou a tmavě modrou barvu. Nedá dopustit na svojí sestru a i když občas spřádá plány na její zabití, nedokázala by bez ní žít.
(Melíry nejsou.. :D)
*Laura:
Stejně jako její dvě dcery, i ona miluje zvířata i přírodu. Má zrzavé vlasy obarvené na rudo. I když už jí je ke čtyřicítce, ostatní ji pořád tipují kolem 25. Má ráda léto a ráda se opaluje. Skvěle vaří a pořád uklízí a plánuje nebo se rýpe v hlíně na zahradě. Je to herečka, hraje v pár filmech. Skvěle zpívá a je trochu tvrdohlavá. Ráda nakupuje a užívá si v různých salónech, ale i přesto umí Stellu a Tashu vychovávat. ¨Dokáže si Billa obtočit kolem prstu tak, aby pro ni všechno udělal, ale není to "zlatokopka" a Billa miluje.
*Bill:
Má rád zvířata, ale příroda mu moc neříká (Když nepočítáme ježdění na vodu) . Spíš než do přírody chodí s kamarády do hospody nebo hrát fotbal/ tenis. Rád pomáhá Lauře a miluje ji. Je to pohodář, ale je občas trochu vznětlivý. Rád se svými "dcerami" mluví a nebo zpívá. Umí vařit a je na to náležitě pyšný. Rád si hraje s Lokim a bere ho s sebou do hospody.
(U Billa už jsem fakt nevěděla, co mám psát... Jeho charakter se pozdějc vyvine... Já prostě nevím, jakej asi může mít charakter 40ti letej hclap... Jsem divná :D Příjmený počtení dalších kapitol :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se, kolik chloupků se nachází v tvém nose!

KLIK!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama