Tak různě

15. dubna 2011 v 21:54 | Šaras |  Můj deník
Jsem opět tu.
Na chvíli. Mám asi zhruba hodinu, potom se odklidím do postele a budu dělat věci potřebný pro zítřejší den.
Ve škole je to čím dál horší. Myslím vztahy s učitelkou na chemii, protože se ji snad snaží všichni zničit. Já jsem jí začala mít ráda a někdy mám chuť k ní přijít a za všechny se omluvit (asi mi dal někdo něco do pití) ale neudělám to, protože ji nikdo ze třídy nemá rád. Známky neřeším. Taky se to na čtvrtletí projevuje- neřešit= nebejt ve stresu= hezký známky (důmyslný taháky :D)
Připravuju povídku. Zatím si ji píšu do bločku. Je to blbina, asi něco jako het s něčím, čemu se dá říkat děj. Začala jsem s tím kvůli Tis, protože jsem chtěla, aby dopsala jednu yaoi povídku. A ona mi řekla, že nejdřív musím já napsat yaoi scénu, aby ona napsala to svoje. Tohle nebylo fér, protože já o sexu mezi dvěma klukama nemám ani ponětí. (Díky Hikarovu videu na zdi na facebooku už je to možná trochu jasnější, ale přece...)
Je mi zle. Pojídala jsem grilovanou slaninu a pojídala a pojídala. A pak jsem se natáhla do vany plný horký vody a všelijak sebou mlela. Teď tu nevolnost zapíjím pomerančovým džusem, aby se to spláchlo.
Udělám novej dess. Tehle už se mi nelíbí. Fajn, s pravdou ven- už mám vyhlídlej z jednoho blogu- lay. Já nejsem zručnej grafik, takže stahovat laye je pro mě mnohem bezpečnější.
Zatím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama