Říjen 2011

Sedím si v koutě a parazituju na hrníčku se zbytkem cukru s čajem

22. října 2011 v 21:31 | Šaras |  Můj deník
Ach, život je tak trapný, bože, jak uprdnutí do soulože...
Jsem tady sama, takže je jasný, že místo toho, abych se snažila se bavit s lidma, radši si tady budu vylejvat svý prohnilý mrtvý torzo, který dřív bejvalo srdcem.
Ne, fajn, není mi nějak duševně špatně, jenom... Potřebuju, musím psát. Slíbila jsem Tis, že budu mít autorskej večer. Teda neslíbila, jen jsem řekla, že nad tím budu přemejšlet. Proč bych se něčeho takovýho měla zůčastnit? Ne, neodsuzuju to, jenom o to nemám zájem. Ráda se chodím dívat na čtení ostatních, ale sebe si v nějakejch šatečkách a na podpatkách fakt za tím pultíkem představit nedokážu. A ani nechci. Bolí mě střeva. Asi se ptáte, jak to poznám... Prostě to poznám. Bojím se, že to je ta hnusná nemoc, před kterou mě varovali. Ale snad se nic takovýho nestane. Dost o tomhle, je mi z toho špatně.
Sedím si tady poklidně v koutku u PC, klesaj mi víčka a snažím se ještě vyždímat nějakou kapku z hrníčku, kterej jsem vyprázdnila už před deseti minutama. Teď jsem se chvíli válela na klávesnici a čuměla jen tak na monitor a poslouchala ten hnunsej rap, kterej nesnáším. Ztratila jsem nit a chce se mi spát.
Jdu, odcházím... Vrátím se, jednou zase jo...