Leden 2012

Z donucení :P

9. ledna 2012 v 20:59 | Šaras |  Moje kecy
Nechtělo se mi... Možná trochu. Já bych sem nepsala, ale když já se bojím, že by mi pak kdosi ukousl ruku. No, úplně kdosi ne. (Kurňa, když to čtete, představujte si takovej ten hlásek malýho vyděšenýho zvířátka, páč takhle nějak si to já přeříkávám v hlavě :D)
Hmmm, možná, že bych tu osobu, co mi nedočkavě píše na fejs, jestli už to teda mám, mohla trochu popsat. Jou, když jsme se naposled (a taky poprvý :D) viděli, byla tma. A ani jsem ji (tu osobu. no, on je to spíš on, než ona...) nějak neregistrovala. Hí.
Má hnědý vlasy, hnědý oči, pierc v levý části spodního rtu a je to hovado. (Spíš než cokoliv ho asi fakt charakterizuje to poslední slovo :D)
A já nevím, co mám psát O_o
Takže mě nekamenuj, protože kromě toho, že tehle paskvil stojí za hovno, ještě musim jít dneska od kompu brzo, abych se stihla aspoň kouknout na chemii :D

Nedělní večer

8. ledna 2012 v 21:15 | Šaras |  Moje kecy
Vyvěšte prapor
vytrubte fanfáru!
Protože internetový úchyláci budou mít na čí kecy ho-. No, dobře. Kousek úcty, co mi zbyl mi nedovolí mojí myšlenku dopsat do konce. Ty moje úvody mě jednou zabijou, už se těším, až si to budu za dva měsíce číst (jako třeba ty minulý články dneska) a čelist budu mít na zemi (invisible dic* :D) a divit se, co to ze mě vobčas padá.
Poslední tejden školy, kdy mám ještě šanci něco udělat s mejma známkama. Pak jedu na lyžák a pak už je pololetí. Musím podotknout, že mý znalosti matiky skončily u pythágorový věty, znalosti fyziky ani nezačaly a chemie? Z tý mi jde jen ta teoretická část, na kterou jde udělat tahák. A ostatní? Na ostatní kašlu 0:D (Ale bacha na to! z češtiny mám 2, z angličtiny taky, z němčiny se mi to s trochou podlejzání určitě taky podaří, z psychologie mám 1, z výtvarky -jaký překvapení! -taky, když máknu na zemáku, tak to třeba ještě dám na dvojku a nic jinýho mě nezajímá. Hm, z IVTčka mám čtverec, ale koho zajímaj znalosti na kompu, žejo. Word a takový ty srajdy používat umím a pár základů zvládnu taky.)
A v čem je nedělní večer pozitivní? V ničem. Sedim tady v koutku, bolí mě za krkem, vedle mě je krabice s cukrovim, na který nemám absolutně žádnou chuť a spíš mi je z toho blbě, a myslim na to, že zejtra píšem z biologie a já sedím sama. Biologii (a teda i pana učitele 0:D) mám dost ráda na to, abych na taháky kašlala. Takže jsem poctivá a když dostanu jedničku, tak třeba budu mít jedničku i v pololetí. ^__^
Už mě to nebaví O_o
Ale aby se neřeklo, že jsem zlá, házim sem jeden krátkej rozhovor z druhýho dílu Daemonicy, knihy, na kterou jsem čekala s plnou hubou slin už od minulejch Vánoc...