Beztak je to všechno v prdeli...

20. února 2012 v 20:53 | Šaras
"Včera navštívilo váš blog 15 lidí."
Zajímavý, nepamatuju si, že bych tady byla... AA ještě ke všemu patnáctkrát O_o
Ty moje kyndy stejně nemůže nikdo číst a jestli, tak... Prostě si to určitě vzala jako studijní pomůcku nějaká učitelka češtiny a nebo občanky, a teďka studentům ukazuje, jaký sračky se nemaj nikdy psát a co člověk nemá nikdy dělat (moje lezení na naší střešní ztrouchnivělou lavičku, na kterou jsem jednou vytáhla Tis a ujišťovala jsem jí, že nás to obě udrží, i když jsem o tom sama dost pochybovala.)
A jestli se tady někdo brodil těma mejma sračkama, tak asi ví, že jsem měla fenu Megeru. Už to byla skoro paní v letech, teoreticky by měla mít rozum... Neměla, byly jsme na tom podobně, akorát s tim rozdílem, že mě je 16. Ráda se chodila jen tak sama projít, prostě hop a byla za plotem. Smutný je, že asi 100 metrů, pod kopcem pod barákem, máme železniční trať. Máma našla špinavou a vymrzlou Megeru až druhej den v poledne. Celou noc jsem doufala, že bude v pohodě, že má třeba "jen" zlomenou pánev, proto s těma zadníma nohama a ocasem nechce hejbat - teď by si toho mohl všimnout i nějakej učitýlek biologie a nahlásit mě, že tady píšu kromě životních i psoanatomický sračky - ale prostě... Psa se zlomenou páteří zachráníte asi těžko. Pozejtří to budou dva tejdny a já si příjdu, že to je čímdál horší. Asi dva dny po tom, co byla pryč, jsem si říkala, že je to v pohodě, že už je jí dobře... A nějak mi bylo taky fajn, protože jsem věděla, že takováhle "sebevražda" k ní prostě patřila... Že jak nečekaně se Megí oběvila, tak i odešla. Jenže časem jsem začala vzpomínat na ty starý věci, který nikdy nezapomenu. Prostě takový ty vzpomínky, když mi máma volala a dávala Megí k čumáku mobil, aby mě "pozdravila" a jak Megera na máminy kulatý narozky sežrala babičce ze sklepa všechno maso na tu oslavu a udělala ukázkovou hromadu doprostřed jejího obýváku.
Nabulela jsem si do klávesnice.
A s těma vopuchlejma očima se taky dost blbě kouká -.-"


Ať je ti země lehká, Meguško
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeffree Michael Black Jeffree Michael Black | Web | 26. února 2012 v 12:45 | Reagovat

Kyndy? Jsi na tom ještě kurva dobře, já píšu mnohem horší sračky, heh, už je ani nikdo nečte...Žiju v bláhové naději že s novým blogem se to zlepší..
Jinak chudák pes, ať je mu země lehká :(
Btw..Drsný blog :)

2 Šaras Šaras | Web | 28. února 2012 v 7:24 | Reagovat

Díky, za všechno :)
Mě se tvůj blog taky líbí, ale kurva, fakt ti je 12?! Prostě... Podle stylu psaní vypadáš starší O_o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama