Steel x Crocs 0:1

3. února 2013 v 21:06 | Šaras |  Šaras a to všechno
Tak jsem doma z víkendovky.
Nevím, jestli má cenu vysvětlovat, co to je, ale aby se neřeklo, pokusim se. Ono to totiž takhle přes komp jde dost blbě.
Dejme tomu, že chodim do KI (klub instruktorů) a tam se prostě učíme různý věci, hrajem hry,... V létě pak můžem dělat instruktora na táborech nebo příměšťácích a myslim, že se pak i dostávaj nějaký certifikáty. Scházíme se každej tejden a jednou za měsíc máme kurz (víkendovku). Víkendovka je vždycky na nějaký téma, třeba minule jsme byly v psychiatrický léčebně a tak. Je tam důležitý, že musíte zapomenout, že znáte svý instruktory a snažit se přizpůsobit svý roli a prostě hrát. Strašně mě to baví, je to takový odreagování, když jsem celej víkend v starejch hadrech, nemusim se česat a nikdo neřeší, jestli jsem namalovaná.
Tahle víkendovka měla téma kriminalistika. Takže jsme měli přednášky od jednoho kriminalisty, zkoušeli jsme si snímat otisky prstů, dělali jsme psychotesty, fyzický testy, měli jsme jednu lekci sebeobrany a i několik vycházek do terénu. Na závěr přišlo vyšetřování pěti vražd, který měl na svědomí - jak jsme zjistili pozdějc- místní pětičlennej gang. Bylo to fakt dobrý, chodili jsme po městě a zbírali různý důkazy, bavili se se svědkama nebo příbuznejma obětí. Večer jsme měli jet do terénu a ty gangstery sledovat. To už asi neni moc podstatný, byla bych tady dlouho, než bych to všechno napsala... Prostě to nakonec skončilo trošku jinak, trošku se to otočilo a my bojovali proti mafiánům a už to spíš byla taková forma hry, než předtim. Každopádně jsme vyhráli a asi po 4 hodinách běhání jsme mohli jít na Středisko a konečně si lehnout.
Jenže jak to tak na těchhle akcích bejvá, nakonec uslo jen pár lidí a já chodila kolem těch, který zůstali vzhůru a hledala jsem někoho, koho bych mohla otravovat. Nakonec jsme s kamarádem sestrojili geniální plán - začali jsme si házet s botou, kterou jsme našli na zemi. Nutno podotknout, že byla tma, každej na jedný straně místnosti a mezi náma lítala číci crocska. Občas jsme ji naschvál nechytili a pak jsme se hrozně smáli, když někoho spícího třeba trefila do hlavy nebo tak.
A tak nějak v tom zápalu hry jsem najednou tou gumovou věcí (myslim tim tu BOTU) dostala přímo do xichtu. Oba dva jsme se smáli jako blázni a já si najednou všimla, že mi teče krev. Strávila jsem příjemnejch 5 minut na záchodě nahlá nad umyvadlem, který bylo rudý od mojí krve. Musel to bejt úžasnej pohled. Každopádně jsem se po chvíli vrátila a ještě jsme si házeli, než nás přemohla únava...
No, ale pořád mi nejde do hlavy, že mi rozbila nos taková neškodná bota a steelka jakýhosi pankáče na Trutnovskym festivalu nezmohla nic. O.o
Mír s váma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Games VKXtreeme Games VKXtreeme | Web | 7. února 2013 v 20:44 | Reagovat

Pěkný článek.
Zajímalo by mě jak ti policisté přijdou na to, čí je tento, nebo tento otisk prstů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama